Harem Klasik Masaj, kan dolaşım hızını arttırarak dokuları ve hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler. Masaj, yaptıran kişinin, rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde hissetmesini sağlamaktadır.

Salonumuzda Harem Klasik Masaj, özel masaj yağları kullanılarak yapılır.

 

Harem Aromaterapi Masajı, bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır.

Harem Aromaterapi deyince ilk akla gelen küçük şişelerdeki güzel kokulu esans ve yağlardır. Konsantre halde bulunan bu yağların gül, susam, lavanta, limon, ardıç, portakal gibi çeşitleri vardır.

 

Harem Çikolata Masajı cildi canlandırarak güzelleştiren bir masaj tekniğidir. Tıpkı ağzınızda bıraktığı o tadın güzelliği gibi vücudunuzu sararak, duygularınızı düzenler ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Günlük yaşamın stresini ve sıkıntısını ortadan kaldırır.

 

 

Yaşı 11 ile 30 arasında değişen insanların yüzde 80′i akneden mustarip. Çoğunluk yirmili yaşlardan önce sivilcelerle yaşamaya başlıyor. Ancak yetişkinlikte de sivilcelerden kurtuluş yok. Kadınlarda, erkeklere göre daha sık karşılaşılıyor. Yetişkinlerdeki sivilcenin sebebinin uzun yıllar makyaj malzemeleri olduğu düşünüldü ancak kanıtlanamadı. Yinede kozmetik ürünlerin yüzünüzde bıraktığı kimyasal etkiden ve cildinizde ki lekelerden kurtulmak için Harem Kil Maskesi’ni mutlaka yaptırın.

 

Harem Köpük Masajı vücudu sabun köpükleriyle kaplayarak yapılan geleneksel bir masajdır. Otantik Köpük Masajı Salonumuzun Özel Türk Hamamında yapılır ve doğal zeytinyağlı sabun köpükleri kullanılır. Bu uygulamanın sonucunda vücut bebek cildi gibi yumuşak, yenilenmiş bir görünüme kavuşur.

 

 

Harem Sultan Masajı, aynı anda iki personelin senkronize hareketleriyle uygulanan bu masajda amaç iki farklı enerjiyi aynı anda tek bir vücuda vererek vücuttaki negatif enerjiyi pozitif bir enerjiye çevirmektir. Merkezimizdeki uzman personeller tarafından uygulanan Otantik Sultan masajı dört el masajı olarakta bilinmektedir.

Özel bir masaj yağıyla yapılan bu masaj vücutta aşırı bir dinlenme hissi uyandırarak vücudun gündelik dengesini korumasına yardımcı olur ve güne daha pozitif başlamasını sağlar.

 

Harem Tai Masajının geçmişi Budha zamanına dayanmaktadır. Pasif esneme ve yumuşak basıncın vücudun enerji hatlarına uygulanmasıyla yapılır. Masör ve masözlerimiz belli noktalara basıncı baş parmakları, elleri ve ayaklarıyla uygulayarak vücudun enerji akımını canlandırır. Thai masajı esnekliği artırır, stresi azaltır, iç organları uyarır ve vücudun enerji sistemini dengeler.

 

Hawaii volkanik taşlarıyla yapılan “Harem Taş Masajı” rahatlama adına çok etkili bir methoddur. Sıcak taş uygulamaları komple vücut masajı ve sıcaklığın etkili birleşimine olanak verir.

Sıcak taş masajı su içinde ısıtılarak bakıma hazır hale getirilen siyah renkteki pürüzsüz, yassı ve oldukça sert yapıda olan bu taşların sırt, boyun, bel, avuç içi, ayak parmak araları, karın gibi vücudun belirli noktalarına yerleştirilmesi ile uygulanır.